Ви є тут

Про нашу компанію

Ваш Дом і К

Наша компанія "Ваш Дом і К" надає гарантію на свої послуги (всі види сантехнічних робіт) - 6 місяців.

В разі виникнення проблем з системою опалення або водопостачанням, наші співробітники полагодять систими безкоштовно і в найкоротші терміни.

Переконайтесь, що ми працюємо якісно і досить швидко.

Розроблення проекту

Все починається з проектування комунікацій. Навіть, якщо у Вас є готовий проект комунікацій, який входив до загального проекту будинку, необхідно все адаптувати під Ваші власні потреби. Врахувати та збалансувати використання всіх можливих джерел енергії. Також, необхідно підібрати матеріали для водопостачання та опалення . Наші спеціалісти все це виконають професійно та швидко.

Прокладання трубопроводів

Ми використовуємо якісні матеріали, враховуємо для подачі гарячої чи холодної води використовуються труби. Для опалення робимо виходи під Ваш тип батарей. За необхідності, штробимо стіни.
Виконану роботу, обов’язково перевіряємо на герметичність і даємо гарантію на виконаний монтаж.


Укладання водяних теплих полів

Для надійної і комфортної роботи теплих полів необхідно якісно, а основне, грамотно провести всі етапи: вирівнювання чорнової стяжки; укладання утеплювача (стиродурних плит); монтаж тепловідбивача і сітки; безпосередньо розкладання водяних труб.
Кожен контур теплої підлоги зонується і відповідно заливається стяжка тими ж зонами. Труби гофруємо в порогах і місці підключення до планок управління теплою підлогою.

Монтаж системи опалення


Проводимо професійний монтаж елементів системи опалення: встановлення різного типу котлів (газові, електричні, твердопаливні); підключаємо водонагрівні прилади (бойлери, баки косвиного нагріву); встановлення батарей будь-яких типів; обв’язка котельні; встановлення елементів управління теплою підлогою і т.д.


Монтаж системи водопостачання


Встановлюємо будь-яке обладнання для водопостачання: глибинні погружні насоси для свердловини (монтаж, демонтаж, заміна); встановлення гідроакумуляторів; підключення автоматики, що слідкує за тиском в системі та керує насосом; встановлення фільтруючих елементів для очистки води і т.д.


Будівельні роботи

Проводимо різного роду будівельні роботи: обладнання колодязів для обслуговування свердловин (копальні роботи, бетонування, гідроізоляція, підмурівка, монтаж каналізаційних люків); прокладання трубопроводів по земельній ділянці, монтаж зовнішніх кранів, зрошувальні системи і системи водовідведення; монтаж септиків; будівництво котелень під твердопаливні та інші котли.

Контакти "Ваш Дом і К"

Телефони:
(068) 820-17-47 /Київстар/
(050) 690-96-16 /Водафон/

Відділ продажу
Адреса:
Васильківський район
с. Мархалівка
вул. Васильківська 21б

Viber   +380506909616

E-mail:   vashdomik2015@gmail.com
Будівництво котеджів на замовлення

Copyright © 2017, Ваш Дом і К /vashdomik.net/