Ви є тут

Водопостачання приватного будинку

Водопостачання приватного будинку

Розглянемо по черзі основні складові системи водопостачання


Глубинный насос (глибинний насос) – подає воду із свердловини чи колодязя на поверхня. При виборі насоса потрібно враховувати відстань від води до крайньої точки споживання. Рекомендовано брати завжди з запасом. Також потрібно враховувати потужність (кВт) насосу, щоб його робота не створювала перебої в роботі електромережі будинку.
Страховочный трос (страхувальний трос) – глибинний насос ми рекомендуємо опускати на металевому тросі в оплетці, навіть, якщо в комплекті до насосу додається мотузковий канат. Канат при контакті з водою швидко псується, а також з часом витягується, що призводить до опускання насосу на критичну глибину, та забивання його піском.
Обратный клапан (зворотний клапан) – запобігаю спусканню води в насос, що скорочує час закачування води в гідроакумулятор.
Слив (зливний кран) – необхідний елемент для зливу води з зовнішніх трубопроводів на зимовий період.
Мембранный бак (гідроакумулятор, гідробак, мембранний бак) - використовується для підтримки стабільного тиску у водопроводі, оберігає водяний насос від передчасного зносу із-за частого ввімкнення, оберігає систему водопостачання від можливих гідроударів. При відключенні напруги, завдяки гідроакумулятору, ви завжди будете з невеликим запасом води.
Реле давления (реле тиску), пульт управления (пульт управління, автоматика) – ці прилади слідкують за тиском в системі водопостачання і відповідно запускають чи вимикають водяний насос.

Ще зазначимо, що трубопроводи від свердловини чи колодязя до будинку необхідно прокладати на глибині не менше 120см, щоб запобігти промерзанню в зимовий період, або ж надійно утеплювати труби.

Наші спеціалісти допоможуть підібрати оптимальне обладнання та встановити його.
Дзвоніть: 0674738082 | 0505214046 | 0936620406 або пишіть vashdomik2015@gmail.com

Контакти "Ваш Дом і К"

Телефони:
(068) 820-17-47 /Київстар/
(050) 690-96-16 /Водафон/

Відділ продажу
Адреса:
Васильківський район
с. Мархалівка
вул. Васильківська 21б

Viber   +380506909616

E-mail:   vashdomik2015@gmail.com
Будівництво котеджів на замовлення

Copyright © 2017, Ваш Дом і К /vashdomik.net/